Język:
Przejdź na hebe.pl

DLA NAS PIĘKNO TO LUDZIE

SKLEPY HEBE

Stworzyliśmy unikalny koncept salonów w kategorii zdrowia i piękna, w którym klienci mogą nie tylko w swobodny sposób dokonać zakupów, wybierając produkty z bardzo szerokiego asortymentu. Dzięki profesjonalnej wiedzy naszych zespołów sklepy Hebe to dziś również miejsce edukacji pielęgnacyjnej  w przyjemnej atmosferze.

Dzięki szybkiej ekspansji naszej sieci praca w sklepie Hebe daje możliwość szybkiego rozwoju kariery, kompetencji digitalowych i sprzedażowych.  To idealna praca dla osób nie bojących się wyzwań oraz szukających szybkich ścieżek rozwojowych.

Twoja potencjalna ścieżka kariery

Konsultant-Sprzedawca

Dba o bezpośredni kontakt i dobór najlepszych produktów odpowiadających na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zapewnia dostępność asortymentu w sklepie oraz dba o estetykę ekspozycji i aktualność cen. W tej roli idealnie odnajdą się osoby wielozadaniowe, otwarte i uwielbiające kontakt z ludźmi.

Zastępca Kierownika Sklepu

Wspiera Kierownika Sklepu w budowaniu przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowanego zespołu. Monitoruje realizację zadań oraz założonych celów biznesowych. W tej roli sprawdzą się osoby charyzmatyczne, nie bojące się odpowiedzialności i nastawione na rozwiązywanie problemów.

Kierownik Sklepu

Dba o organizację pracy całego zespołu. Deleguje i monitoruje realizację zadań oraz celów. Odpowiada za maksymalizację zysku i realizację wskaźników biznesowych. To praca idealna dla osób, które potrafią „pociągnąć” za sobą ludzi, rozumieją mechanizmy rynkowe i chcą wspierać zespół w codziennych zadaniach i wyzwaniach.

Kierownik Rejonu

Pracując w terenie wspiera pracę liderów w kilku podległych lokalizacjach. Odpowiada za sprawny przepływ informacji pomiędzy Biurem Głównym a sklepami w Rejonie. Podejmuje działania mające na celu rozwój biznesu. To wymarzona praca dla osób, które umiejętnie zarządzają priorytetami, potrafiące zarządzań zespołem w strukturze rozproszonej.

Stanowiska w Biurze Głównym

Wspierają pracę Centrum Dystrybucyjnego, a także sklepów w Polsce i Europie. Różnorodny zespół i płaska struktura pozwalają na dużą swobodę działania i wdrażanie własnych pomysłów na rozwój biznesu. To idealna praca dla ludzi ambitnych, elastycznych i odpowiedzialnych zarazem.

Brzmi jak coś
dla Ciebie?

Co zapewniamy?

 • Pewna praca

  Od pierwszego dnia możesz liczyć na umowę o pracę (bez okresu próbnego). Pierwsza na 6 miesięcy, kolejna na 12 miesięcy, a już po 18 miesiącach oferujemy zatrudnienie na czas nieokreślony.

 • Wynagrodzenie zawsze na czas

  W hebe wynagrodzenie płacimy zawsze na czas! Do 10 każdego miesiąca. Dodatkowo Konsultanci mogą liczyć na wzrost stawki po 18 miesiącach o 150zł brutto.

  Sprawdź ile możesz zarobić (brutto):

  Konsultant-Sprzedawca : 4250 – 4400

  Zastępca Kierownika :  5160 – 5800

  Kierownik Sklepu : 6370 – 7060

 • Premia za zrealizowane wyniki

  Stawiamy na pracę zespołową 😊
  W hebe na wyniki pracuje cały zespół. Ponad 65% naszych drogerii z powodzeniem realizuje założone cele i otrzymuje premie. W zależności od lokalizacji i stanowiska masz szanse na dodatkowe 360 – 1400 zł brutto.

 • Zmianowy tryb pracy

  Dzięki grafikowi układanemu na cały miesiąc możesz połączyć pracę z innymi aktywnościami, które uwielbiasz. Szanujemy również rodzinne uroczystości i ważne wydarzenia – zawsze pytamy o dyspozycyjność.

 • Nagroda Roczna

  Co roku decyzją Zarządu Grupy Jeronimo Martins pracownicy (z min. rocznym stażem i pozytywną oceną pracy) mogą otrzymać specjalną nagrodę za osiągnięte cele biznesowe. W 2023 r. kwota nagrody wyniosła 2800zł brutto.

 • Doładowania Świąteczne

  Dwa razy w roku przed ważnymi świętami (Wielkanoc i Boże Narodzenie) wszyscy nasi pracownicy otrzymują zasilenia do kafeterii benefitów. W 2023 r. łączna kwota zasileń wynosiła maksymalnie do 1600 zł netto.

 • Konkursy z nagrodami

  Co miesiąc wszystkie sklepy Hebe współzawodniczą w konkursach sprzedażowych na określone produkty. Zespoły 3 najlepszych sklepów otrzymują dodatkowe nagrody i produkty.

 • Odzież pracownicza

  Każdy członek naszego zespołu otrzymuje odzież pracowniczą dzięki której jest łatwiej widoczny na Sali sprzedaży, a cały zespół wygląda spójnie. Dla kobiet są to różowe fartuszki wzorowane na kosmetologicznych, a dla panów eleganckie szare koszule.

PROCES REKRUTACJI

konsultant sprzedawca

Od spotkania z przyszłym przełożonym dzieli Cię tylko 25 minut

5 min
Zajmie Ci zaaplikowanie BEZ CV
15 min
Video gra w której poznasz naszą pracę
5 min
Poznasz pierwszą informację zwrotną na temat Twojego dopasowania do roli w naszej drogerii
Na decyzję o spotkaniu zaczekasz maks
3 dni robocze.

STANOWISKA LIDERSKIE

To tylko 3 proste kroki:

Wysyłasz CV
Spotkanie z przyszłym przełożonym
Otrzymujesz decyzje

Czekamy właśnie
na Ciebie!

Oferta szkoleń

Mamy szkolenia dopasowane specjalnie do Ciebie! W pierwszym roku w zależności od stanowiska oferujemy pakiet szkoleń pozwalających na efektywną pracę w danej roli.

W każdym kolejnym roku pracy wybierasz z katalogu szkoleń co chcesz rozwijać. Ty wybierasz – My kibicujemy. 💪

PROGRAMY ROZWOJOWE

NASZE PODEJŚCIE

Każdego roku wspieramy nasze talenty w rozwoju ich kompetencji i przygotowaniu do pełnienia wyższych ról w naszej sieci. Bierzesz rozwój w swoje ręce, ponieważ rekrutacja do programów jest otwarta – zgłaszasz się jeśli chcesz się rozwijać. Dzięki temu, mamy pewność, że nikogo nie pominiemy.

Program na stanowisko Zastępcy Kierownika

To program skierowany do Konsultantów. W jego trakcie uzyskasz wsparcie naszych doświadczonych liderów, którzy pomogą Ci w ukształtowaniu indywidualnego stylu zarządzania. Zgłębisz swoje kompetencji komunikacyjne dzięki badaniu ExtendedDISC (badaniu stylów komunikacyjnych i ich znaczeniu w zarządzaniu zespołem).

Program na stanowisko Kierownika Sklepu

W trakcie tego programu poszerzysz swoją wiedzę biznesową. Dzięki wsparciu mentorów nauczysz się jak najefektywniej wyznaczać priorytety pracy, budować motywację i zaangażowanie w swoim zespole. Dodatkowo dzięki certyfikowanemu badaniu MTQ48 Plus zgłebisz wiedzę na temat swojej odporności psychicznej i jej wpływie na zespół, którym zarządzasz.

Program na stanowisko Kierownika Rejonu

To program dla prawdziwych „wyjadaczy”. W jego trakcie poznasz prace naszych Kierowników Rejonu od tzw. „kuchni” i to dosłownie – 4 dni są zaplanowane na pracę w terenie z naszymi menedżerami. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje mentora biznesowego (senior menedżera lub dyrektora) pod okiem którego realizować będzie swój pierwszy duży projekt biznesowy. A jeśli się powiedzie, wdrożymy go do naszej pracy.