Język:
Przejdź na hebe.pl

Kafeteria benefitów

Dwa razy w roku otrzymujesz zasilenie na platformie, dzięki której zgromadzone środki możesz wymieniać na kupony zakupowe do znanych sieci sprzedażowych. Możesz przeznaczyć je również na rozrywkę, wakacje lub aktywności sportowe czy zdrowotne. Od Ciebie zależy z jakich benefitów chcesz skorzystać.

Karta Multisport PLUS

Multisport z PLUSEM oznacza, że za  kwotę zaledwie 50zł na dwa miesiące możesz swobodnie korzystać z PEŁNEJ OFERTY partnerów BenefitSystems. To rozszerzenie uprawnia również do skorzystania z kilku różnych obiektów w ciągu jednego dnia. Basen, siłka, joga? Z tą karta nie musisz już dokonywać wyboru – zrób to wszystko jednego dnia 💪

TWÓJ DOBROSTAN TO PRIORYTET – DOSTĘP DO APLIKACJI MINDGRAM

Wiemy, że czasy w których żyjemy są szczególnie wymagające, a wsparcie pracowników w zakresie dobrostanu jest kluczowe. Pracując w Hebe zyskujesz bezpłatny dostęp do platformy Mindgram z poradami online u specjalistów, np. ekspert finansowy, ekspert prawny, psycholog.

Ubezpieczenie na życie

W ramach współpracy możesz przystąpić do programu ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach.

Opieka medyczna

Możesz skorzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach. Wraz z Twoim rozwojem możesz liczyć na rozszerzenie pakietów w najlepszych przychodniach w Polsce.

Bezzwrotne zapomogi

MOŻESZ LICZYĆ NA HEBE! – wiemy, jak nikt inny, że życie potrafi pisać niespodziewane, czasami niechciane scenariusze. Dzięki pracy w Hebe masz pewność, że w trudnej sytuacji nie zostaniesz bez żadnego wsparcia.

Nieoprocentowana pożyczka na cele mieszkaniowe

Pilny zakup sprzętu AGD czy od dawna wymarzony remont? Możesz zrealizować te plany dzięki wsparciu Hebe w postaci nieoprocentowanej pożyczki. Kwotę możesz rozłożyć na dogodną ratę na 6, 9 lub 12 miesięcy.

Wsparcie w chorobie

Wspieramy naszych Pracowników w trudnych sytuacjach życiowych, także i zdrowotnych. Pamiętaj, że zawsze MOŻESZ LICZYĆ NA HEBE!

Spotkania integracyjne

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku roku wszystkie nasze zespołu świętują wspólne sukcesy! To od danego zespołu zależy w jaki sposób chcą spędzić ze sobą czas – wykwintna kolacja? Dobre disco, a może impreza w większym gronie kilku zespołów  – to dobry pomysł na niezapomnianą integrację!

Charytatywne wyzwanie sportowe

Okres wakacyjny chętni Pracownicy Hebe współzawodniczą w Wyzwaniu Sportowym. Przebiegnięte lub przejechane na rowerze kilometry wymieniamy na wartość wyrażoną w polskich złotych. A wspólnie zgromadzoną sumę przeznaczamy na wsparcie działalności wspólnie wybranej organizacji.

Nowoczesna platforma eLearningowa

W nowoczesnej firmie o digitalowym DNA nie może zabraknąć nowoczesnych metod i narzędzi do nauki. Dzięki dostępowi z każdego urządzenia do nowoczesnej platformy możesz pozyskać nową wiedzę i umiejętności w komfortowych dla siebie warunkach.

Dodatkowe korzyści

Jeśli tego jeszcze mało – sprawdź co oferujemy dodatkowo w obszarze, w którym chcesz pracować. Dodatkowe benefity uszyte zostały pod odpowiednie jednostki organizacyjne naszej sieci.