Język:
Przejdź na hebe.pl

DLA NAS PIĘKNO
TO LUDZIE

BIURO GŁÓWNE

Biuro główne to miejsce, w którym codziennie pracujemy, by nasze sklepy – zarówno online jak i offline funkcjonowały sprawnie, a marka Hebe była dla klienta rozpoznawalna i gwarantująca takie samo doświadczenie niezależnie od miejsca dokonywania zakupów. To tutaj podejmuje się strategiczne decyzje dotyczące kierunków rozwoju i realizuje się projekty, które ten rozwój wspierają.

Dzięki szybkiemu wzrostowi sieci w Polsce i ekspansji na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Hebe to miejsce zapewniające autonomię działania, tworzenie nowych rozwiązań, wiele niestandardowych wyzwań biznesowych i możliwość rozwój kariery.

NASZ SEKRET PIĘKNA 💄
NA DYWANIKU

DLA NAS PIĘKNO TO LUDZIE!

TWOJA POTENCJALNA ŚCIEŻKA KARIERY

ASYSTENT / SPECJALISTA

Wspierają prace wszystkich działów w naszym Biurze Głównym.  To idealna praca dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową bądź też mają za sobą już pierwsze doświadczenia, chcą się rozwijać.

KOORDYNATOR

Odpowiada za procesy i projekty w swoim obszarze biznesowym. Niektórzy koordynatorzy zarządzają również małym zespołem. To praca dla osób z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem zawodowym o ugruntowanej wiedzy w danym obszarze, nastawionych na poszukiwanie rozwiązań.

MENEDŻER

Zarządza kilku lub kilkunastoosobowym zespołem realizującym zadania w wybranym obszarze biznesu. To praca dla osób o dużej wiedzy biznesowej, ambitnych, nastawionych na osiąganie celów, nie bojących się wyzwań. Czerpiących radość z zarządzania wieloma, często skomplikowanymi procesami biznesowymi.

DYREKTOR

Dyrektorzy to osoby o ogromnej wiedzy merytorycznej zarządzający często bardzo dużymi zespołami składającymi się z wielu poziomów i struktur. To praca dla osób, które mają strategiczne umiejętności oraz ogromne doświadczenie w swoim obszarze.

STANOWISKA W GRUPIE JERONIMO MARTINS

Jako część Jeronimo Martins mamy możliwość aplikowania na stanowiska w grupie, zarówno w Polsce, Portugalii jak i Kolumbii. Stwarza to możliwość zarządzania projektami z poziomu globalnego i poznania innych biznesów oraz kultur.

BRZMI JAK COŚ
DLA CIEBIE?

CO ZAPEWNIAMY?

 • PEWNA PRACA

  Od pierwszego dnia możesz liczyć na umowę o pracę (bez okresu próbnego). Pierwsza umowa zawierana jest na 6 miesięcy, druga jest już umową na czas nieokreślony.

 • WYNAGRODZENIE NA CZAS

  W hebe wynagrodzenie płacimy zawsze na czas! Wynagrodzenie w Biurze Głównym wypłacane jest na zakończenie miesiąca.

 • NAGRODA ROCZNA

  Co roku decyzją Zarządu Grupy Jeronimo Martins pracownicy (z min. rocznym stażem pracy i pozytywną oceną pracy) wszystkich spółek mogą otrzymać specjalną nagrodę za osiągnięte cele biznesowe. W 2023 r. kwota nagrody wyniosła 2800zł brutto.

 • RUCHOMA GODZINA ROZPOCZĘCIA PRACY

  Możesz zaplanować dodatkową aktywność z samego rana, dzięki temu, że pracę każdego dnia możesz rozpocząć pomiędzy godziną 8:00 a 10:00.

 • ZASILENIE ŚWIĄTECZNE

  Dwa razy w roku przed ważnymi świętami (Wielkanoc i Boże Narodzenie) wszyscy nasi pracownicy otrzymują zasilenia do kafeterii benefitów. W 2023 r. łączna kwota zasileń wynosiła do 1600 zł netto.

 • BEZPŁATNA FIZJOTERAPIA

  3 razy w tygodniu w naszym Biurze pracuje fizjoterapeuta, który wspiera naszych pracowników w dbaniu o ich dobry stan fizyczny.

 • NARZĘDZIA PRACY

  Każdy pracownik otrzymuje niezbędne narzędzia pracy już od pierwszego dnia. Standardem dla każdego jest telefon służbowy oraz laptop. Dla pracowników terenowych oraz Menedżerów również samochód służbowy z limitem paliwowym.

 • PAKIET MEDYCZNY

  Objęci są wszyscy pracownicy naszego Biura Głównego.

PROCES REKRUTACJI

BIURO GŁÓWNE

Od spotkania z przyszłym przełożonym dzieli Cię tylko 15 minut!

5 min
Zajmie Ci zaaplikowanie na naszą ofertę.
10 min
Zajmie Ci rozmowa z jednym z naszych rekruterów i umówienie spotkania.
60 min
Zajmie Ci spotkanie z przyszłym przełożonym.
DO KAŻEGO PODCHODZIMY Z SZACUNKIEM. MOŻESZ LICZYĆ NA INFORMACJE ZWROTNĄ BEZ WZGLĘDU NA DECYZJE.

CZEKAMY WŁAŚNIE
NA CIEBIE

OFERTA SZKOLEŃ

Pracując w Biurze Głównym co roku masz możliwość skorzystania z bogatej oferty inicjatyw szkoleniowych tj. dofinansowanie nauki języków obcych, szkolenia rozwijające kompetencje  pracowników HQ, szkolenia międzynarodowe czy prowadzone we współpracy z UOWU i Akademią Leona Koźmińskiego. Dla specjalistycznych dziedzin biznesów organizujemy również szkolenia funkcjonalne z ekspertami w danej dziedzinie.

PROGRAMY ROZWOJOWE

HEBE WAY

To program rozwojowy dla Asystentów i Specjalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę biznesową, umiejętności funkcjonalne a także kompetencje miękkie. Nastawiony na wyjście poza obszar, w którym pracuje się na co dzień oraz współpracę między działową.

Podczas 10 miesięcznego programu Uczestnicy budują swoją świadomość biznesową, świadomość siebie oraz mierzą się
z różnymi wyzwaniami.

MANAGEMENT TRAINEE

Management Trainee Hebe to dwuletni program przeznaczony dla absolwentów i studentów kończących studia, prowadzony we wszystkich spółkach Jeronimo Martins.

Jest to unikalna okazja do szybkiego rozwoju zawodowego, oferująca intensywny rozwój osobisty oraz bogate możliwości kariery. Dzięki temu programowi możesz zdobywać wiedzę, cenne doświadczenie i otwierać się na szerokie perspektywy zawodowe. Jeśli więc interesuje Cię e-commerce i digital zapraszamy po więcej!

CZEKAMY WŁAŚNIE
NA CIEBIE