Język:
Przejdź na hebe.pl

PROCES REKRUTACJI NA KONSULTANTA Z PRESTIŻOWYM WYRÓŻNIENIEM HR

Poszukiwanie nowej, czy też pierwszej pracy zawsze wiąże się z wciąż powtarzanym schematem. Wchodzę na serwis z ogłoszeniami i odpowiadam na interesujące mnie oferty pracy. Każdy z nas kiedyś przez to przechodził, pamiętasz jakie wtedy targały tobą emocje? Ogarniało Cię uczucie stresu? Mnie zawsze!. Zawsze wtedy, kiedy biorąc udział w procesie rekrutacji byłem pozostawiony sam sobie, co gorsze z własnymi, często nieracjonalnymi, myślami 😉 czyli tak naprawdę z niepewnością, którą potęgował do tego czas. Czas od kiedy zaaplikowałem, do momentu aż ktoś zadzwonił. Spotkanie umówione! Szkoda, że za tydzień. Po spotkaniu – oddzwonimy do Pana, mamy jeszcze kilku kandydatów. Mijają dwa tygodnie – „zadzwonią, czy nie zadzwonią?”, „może mogłem coś powiedzieć inaczej?”. Szczerze Wam powiem, że z całej swojej ścieżki zawodowej najgorzej wspominam momenty rekrutacji.

Mając własny bagaż niezbyt pozytywnych doświadczeń, zadałem sobie kiedyś pytanie, czy można inaczej? Czy w procesie rekrutacyjnym można traktować kandydata jak równego sobie? Z Szacunkiem?
Otóż można! W Hebe rekrutujemy inaczej niż wszyscy, z szacunkiem dla Twoich emocji, myśli i Twojego czasu. Tutaj nie traktujemy Cię jak „zło konieczne”. Chodź i sprawdź, że naprawdę da się inaczej! 🙂

Naprawdę? 3 dni i już?

Tak, biorąc udział w procesie rekrutacyjnym na Konsultanta-Sprzedawcę, nie musisz pisać CV. I bez tego maksymalnie 3 dni wystarczą po naszej stronie, aby dać Ci informacje zwrotną czy się spotkamy w kolejnym etapie. Biorąc udział interaktywnej grze przygotowanej przez członków naszych zespołów masz nie tylko realną szanse „wejść w buty” Konsultanta-Sprzedawcy w Hebe. Możesz także sprawdzić, na ile poziom Twoich kompetencji odpowiada tej roli. Mało tego w kilka sekund po skończeniu gry uzyskać informację zwrotną, które kompetencje to Twoje najsilniejsze strony, a które warto abyś jeszcze rozwijał. Dzięki temu mini-testowi również my, możemy szybko podjąć decyzją, czy to właściwy czas abyśmy się spotkali. Tak, 3 dni robocze i mamy jasną sytuację.

Na tak, na nie, tak czy siak

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy chcą poświęcić swój czas na zapoznanie się z naszą ofertą pracy oraz na udział w interaktywnej grze. Z szacunku dla wysiłku, który podejmujesz poszukując nowej, lepszej pracy możesz liczyć, że otrzymasz od nas informację zwrotną bez względu na decyzję jaką podejmie lider zespołu do którego chciałeś dołączyć. Bez względu, na którym etapie rekrutacji, Twoja przygoda z naszym procesem się zakończy – „Tak czy siak” otrzymasz jasną informację co dalej.

ŻAdnych głupich pytań

„Proszę sobie wyobrazić, że do tego pokoju wpada lew w sombrero i co mówi?” – nie nie nie 🙂 u nas nie usłyszysz tego typu pytań podczas rozmowy o pracę. Fajnie oczywiście, jeśli wiesz coś o Hebe, natomiast to nie must have. Rozmowa o pracę do naszego sklepu to spotkanie dwóch dorosłych ludzi, którzy wspólnie musza podjąć decyzję o rozpoczęciu wspólnej drogi – tej zawodowej oczywiście ;). Każdy z naszych liderów chętnie opowiada jak wygląda praca, pokaże Ci nasz sklep. Podczas każdego spotkania główny czas rezerwujemy dla Ciebie – na Twoje pytania. Co z tego co już wiesz po udziale w grze jeszcze Cię nurtuje? Może coś wzbudziło Twoją ciekawość? To ten moment, kiedy możesz zapytać o dosłownie wszystko, co upewni Cię w przekonaniu, że Hebe to miejsce 5/5 dla Ciebie.

Brzmi jak bajka? Bez względu na to czy wierzysz w różowe smoki, czy nie – możesz samodzielnie sprawdzić jak wygląda to w praktyce, Że naprawdę można inaczej niż wszyscy!
Dzięki temu podejściu otrzymaliśmy w 2022 roku prestiżowe wyróżnienie HR DreamTeam za wdrożenie procesu rekrutacji przyjaznej kandydatom. To nasz powód do dumy, ale także ogromne zobowiązanie.

Cześć!
Kuba
Menedżer HR

SPRAWDŹ NAS
W PROCESIE
REKRUTACJI ✌️

Dodaj reakcję
2
5
1
1
Spis treści