Język:
Przejdź na hebe.pl

DLA NAS PIĘKNO TO LUDZIE

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE

Zlokalizowane w przy warszawskim Pruszkowie nowoczesne Centrum Dystrybucyjne to ponad 18 900 mkw powierzchni magazynowej (to prawie tyle co wielkość blisko 3 boisk piłkarskich) na co dzień obsługujące ponad 350 drogerii w Polsce i Europie.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze centrum logistyki pozwala na zmniejszenie ciężkości pracy i wzrost bezpieczeństwa. Planowanie pracy zapewnia odpowiedni odpoczynek  i regenerację naszym zespołom.

ZAPRASZAMY NA WITRUALNY SPACER
PO NASZYM CENTRUM DOSTAW

TWOJA POTENCJALNA ŚCIEŻKA KARIERY

MAGAZYNIER

W zależności od sekcji odpowiada za przyjmowanie, kompletację  dostaw do sklepów lub rozmieszczenie asortymentu na regałach. To idealna praca dla osób szukających bezpiecznej pracy, w atmosferze wzajemnego szacunku, oraz takich które lubią być aktywne fizycznie.

ADMINISTRATOR

Wspiera pracę magazynierów przygotowując pełną dokumentację do wysyłki towaru z Centrum Dystrybucyjnego. W zależności od sekcji magazynowej może wspierać również inne procesy logistyczne. To wymarzona praca dla osób szczegółowych, ciekawych procesów magazynowych, lubiących pracę z komputerem.

SPECJALISTA

Współpracuje z koordynatorami, poprzez wsparcie procesów logistycznych i inwentaryzacyjnych w Centrum Dystrybucyjnym. Zastępuje koordynatora w przypadku jego nieobecności. W tej roli sprawdzą się osoby, które lubią dynamiczne środowisko pracy i nie boją się wyzwań.

KOORDYNATOR

Koordynuje  terminowe i jakościowe przygotowanie towarów do wysyłki poprzez przyjęcie towarów od dostawców i sklepów, kontrolę i analizę procesów magazynowych w tym: kompletacji, załadunku oraz wysyłki towarów. To świetna rola dla osób zorganizowanych, analitycznych, lubiących kontakt z ludźmi i technologią.

KIEROWNIK MAGAZYNU

Zarządza magazynem w celu zapewnienia ciągłości dostaw do sklepów i zgodności przebiegu procesów ze standardami wewnętrznymi oraz przepisami prawa. Uczestniczy w działaniach optymalizujących procesy wewnątrzmagazynowe w celu zwiększenia efektywności funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego. To gratka to prawdziwych pasjonatów automatyzacji!

STANOWISKA W BIURZE GŁÓWNYM

Wspierają pracę Centrum Dystrybucyjnego, a także sklepów w Polsce i Europie. Różnorodny zespół i płaska struktura pozwalają na dużą swobodę działania i wdrażanie własnych pomysłów na rozwój biznesu. To idealna praca dla ludzi ambitnych, elastycznych i odpowiedzialnych zarazem.

BRZMI JAK COŚ
DLA CIEBIE?

CO ZAPEWNIAMY?

 • PEWNA PRACA

  Od pierwszego dnia możesz liczyć na umowę o pracę (bez okresu próbnego). Pierwsza na 6 miesięcy, kolejna na 12 miesięcy, a już po 18 miesiącach oferujemy zatrudnienie na czas nieokreślony.

 • WYNAGRODZENIE NA CZAS

  W hebe wynagrodzenie płacimy zawsze na czas! Do 10 każdego miesiąca. Dodatkowo Magazynierzy mogą liczyć 5000 zł brutto na start oraz na wzrost stawki po 3, 9, 18 i 60 miesiącach.

 • PREMIA ZA PRODUKTYWNOŚĆ I FREKWENCJE

  Masz możliwość wypracowania premii indywidualnej do 1400zł brutto oraz otrzymania dodatkowej premii za frekwencję do 300zł brutto miesięcznie.

 • ZMIANOWY TRYB PRACY

  Dzięki grafikowi układanemu na cały miesiąc możesz połączyć pracę z innymi aktywnościami, które uwielbiasz. Szanujemy również rodzinne uroczystości i ważne wydarzenia – zawsze pytamy o dyspozycyjność.

 • NAGRODA ROCZNA

  Co roku decyzją Zarządu Grupy Jeronimo Martins pracownicy (z min. rocznym stażem pracy i pozytywną oceną pracy) wszystkich spółek mogą otrzymać specjalną nagrodę za osiągnięte cele biznesowe. W 2023 r. kwota nagrody wyniosła 2800zł brutto.

 • ZASILENIE ŚWIĄTECZNE

  Dwa razy w roku przed ważnymi świętami (Wielkanoc i Boże Narodzenie) wszyscy nasi pracownicy otrzymują zasilenia do kafeterii benefitów. W 2023 r. łączna kwota zasileń wyosiła do 1600 zł netto.

 • DOFINANSOWANIE POSIŁKÓW

  W naszym Centrum Dystrybucyjnym znajduje się nowoczesna kantyna, w której nasi pracownicy codziennie mogą liczyć na świeże i smaczne posiłki wysoko energetyczne. Koszt po stronie pracownika to jedyne 2zł.

 • BEZPŁATNA FIZJOTERAPIA

  W naszym Centrum Dystrybucyjnym 3 razy w tygodniu pracuje również fizjoterapeuta, który wspiera naszych pracowników w dbaniu o ich dobry stan fizyczny.

 • OPIEKA MEDYCZNA

  Objęci są wszyscy pracownicy naszego Centrum Dystrybucyjnego. Za symboliczną złotówkę otrzymujesz pakiet medyczny LUXMED.

 • BUS PRACOWNICZY

  Nie musisz mieszkać w Pruszkowie. Wspieramy osoby przyjezdne organizując bezpłatny przejazd z i do stacji: PKP Ursus, Ursus Niedźwiadek, Piastów, Studzienna oraz Pruszków (PKP, Puławskiego 02, Akacjowa 02)

PROCES REKRUTACJI

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE

Od spotkania z przyszłym przełożonym dzielą Cię tylko 24 godziny

5 min
Zajmie Ci zaaplikowanie BEZ CV
3 min
Zajmie Ci telefoniczna odpowiedź na 3 pytania.
24 godziny
Skontaktuje się z Tobą osoba prowadząca proces rekrutacyjny i umówi spotkanie z przyszłym przełożonym.
Na decyzję o spotkaniu zaczekasz maksymalnie
24 GODZINY.

CZEKAMY WŁAŚNIE
NA CIEBIE!

OFERTA SZKOLEŃ

Dzięki nowoczesnej platformie edukacyjnej dostępnej z każdego dowolnego narzędzia masz możliwość skorzystania z bogatej oferty kursów e-learningowych rozwijających języki tj. angielski, niemiecki czy francuski. Możesz rozwijać swoje umiejętności z zakresu korzystania z pakietu MS office, programowania VBA czy też nabyć kompetencje związane z automatyzacją i robotyzacją procesów logistycznych.

PROGRAMY ROZWOJOWE

NASZE PODEJŚCIE

Stawiamy na awanse wewnętrzne! 95% wakatów na wyższych stanowiskach obejmowane jest w drodze awansu. Szybki rozwój naszych pracowników zapewnia praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, ambitnych planach rozwojowych oraz od lat najszybszy na rynku wzrost firmy.

HEBE LOG

Jako pierwsi na rynku uruchomiliśmy program rozwojowy dla pracowników na stanowiskach magazynierskich. Do programu Hebe Log zgłosiło się już ponad 50 pracowników. Celem programu jest wyłonienie pracowników z potencjałem do rozwoju na stanowiska biurowe w Centrum Dystrybucyjnym lub Biurze Głównym. Uczestnicy poznają pracę administratorów i specjalistów w poszczególnych sekcjach oraz odbywają wdrożenie w Drogerii. Kolejnym krokiem jest szkolenie z MS Excel, a dla pracowników obcojęzycznych – kurs języka polskiego. Zwieńczeniem szkolenia jest szkolenie w Biurze Głównym w Dziale Łańcucha Dostaw.

AKADEMIA LOGISTYCZNA

W tym roku ruszy po raz pierwszy program rozwojowy dla stanowisk specjalistycznych i koordynatorów Centrum Dystrybucyjnego i Łańcucha Dostaw organizowany przy patronacie Wyższej Szkoły Logistycznej. Uczestnicy programu będą mieli możliwość poszerzyć perspektywę logistyczną, wymienić dobre praktyki oraz nabyć doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów i logistyki ecommercowej.