Język:
Przejdź na hebe.pl

DLA NAS PIĘKNO TO LUDZIE!

Jesteśmy Hebe, częścią międzynarodowej grupy Jeronimo Martins. Grupą Ludzi, którzy rozwijają branżę beauty w Polsce i w Europie. Jesteśmy jednym z liderów rynku i ciągle tworzymy nowe kierunki rozwoju dla naszych sklepów i w świecie digital.

Jesteśmy dumni z sukcesów, które osiągnęliśmy przez 10 lat, ale nie zatrzymujemy się i chcemy więcej. Tworzymy zgrany zespół, który zawsze może na siebie liczyć. To, co nas łączy to pasja do piękna i branży, w której działamy.

Co nas wyróżnia?

  • Stawiamy na awanse wewnętrzne. Ambitne cele, nowoczesne technologie i międzynarodowa ekspansja tworzą szanse szybkiego rozwoju kariery członków naszego zespołu.

  • Polegamy na sobie i działamy zespołowo. Codziennie podnosimy poprzeczkę. Wierzymy w robienie właściwych rzeczy.

  • U nas możesz być kim chcesz, kochać kogo chcesz, wyznawać jaką religię chcesz. Dla nasz liczysz się Ty!

  • Nie stoimy w miejscu. Szukamy rozwiązań i dajemy sobie swobodę popełniania błędów.

POZNAJ NASZE WARTOŚCI

NASZA MISJA

Wierzymy, że prawdziwe piękno wynika z postaw i wartości. Pragniemy być firmą, która dla zdrowia i piękna wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, pomagając im stawać się jeszcze piękniejszymi, szczęśliwszymi i pewniejszymi siebie.

NASZA WIZJA

1

Hebe stawia każdego klienta w sercu strategii. Oferujemy najlepszy wybór produktów dla zdrowia i piękna, nieskie ceny i atrakcyjne promocje oraz wysoki standard usług.

2

Przyjemność z zakupów przeniesiona zostaje na nowy, funkcjonalny poziom poprzez wyróżniającą się przestrzeń oraz spójną komunikację budującą emocjonalne przywiązanie do marki.

3

Zespół specjalistów, których pasją jest piękno i uroda, codziennie dąży do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i osiągania coraz lepszych wyników.

FILARY MARKI

Bliskość
Niskie ceny i atrakcyjne oferty każdego dnia
Wyjątkowy standard usług
Najlepszy wybór
Wyjątkowe doświadczenia zakupowe
1/12

Nasze biuro

Biuro Główne Hebe to 3500 m2 nowoczesnej, przytulnej przestrzeni, w której mamy całe mnóstwo roślin! W biurze pracuje prawie 300 osób, korzystamy na co dzień z prawie 20 sal konferencyjnych, strefy ciszy, dwóch przestronnych kuchni, a także kilku coffee pointów i strefy relaksu. Dla miłośników planszówek dostępna jest wypożyczalnia gier planszowych, a dla tych, którzy wolą czytać – biblioteczka.

1/8

NASZE SKLEPY

Chcemy wzbudzić w klientach naszych salonów silne poczucie przebywania w pięknych miejscach. Użyte materiały i wyposażenie podkreślają  wizerunek kategorii produktowych. Osiągnęliśmy to dzięki połączeniu tradycyjnej komunikacji z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, między innymi poprzez prezentowanie na ekranach nowych produktów i ofert specjalnych, czy wdrożenie stanowisk z kasami samoobsługowymi.

Wprowadzenie możliwości zamawiania produktów online u naszych Konsultantów trzykrotnie poszerzyło asortyment dostępny w każdym sklepie.

  • Nowoczesny park logistyczny
1/9

NASZE CENTRUM DOSTAW

Zlokalizowane w przy warszawskim Pruszkowie nowoczesne Centrum Dystrybucyjne to ponad 18 900 mkw powierzchni magazynowej (to prawie tyle co wielkość blisko 3 boisk piłkarskich) na co dzień obsługujące ponad 350 sklepów Hebe w Polsce i Europie.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze centrum logistyki pozwala na zmniejszenie ciężkości pracy
i wzrost bezpieczeństwa. Planowanie pracy zapewnia odpowiedni odpoczynek i regenrację naszym zespołom.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

2011

OTWARCIE PIERWSZEGO SKLEPU

Pierwszy sklep Hebe został otwarty w Alejach Jerozlimskich
w Warszawie 24 maja 2011 roku. Zbudowanie i uruchomienie nowej sieci detalicznej nie było łatwym zadaniem. Wymagało kluczowych umiejętności organizacyjnych, sprawności i kreatywności.

Od samego początku grupa zadaniowa, złożona z branżowych profesjonalistów, prowadziła projekt z jasno wyznaczonym celem – napisania nowej historii sprzedaży detalicznej w świecie zdrowia
i piękna.

2012

START PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

Po otwarciu pierwszego sklepu Hebe uruchomiliśmy program lojalnościowy pod nazwą „Karta Hebe”, oferujący naszym lojalnym klientom zachęty i spersonalizowane doświadczenie zakupowe. W ciągu roku program przyciągnął już milion członków.

„Karta Hebe” była również jednym z niewielu programów lojalnościowych w Polsce, który oferował spersonalizowane i ukierunkowane działania komunikacyjne oraz rekomendacje produktowe dostosowane do różnorodnych oczekiwań naszych klientów.

2015

NOWY KONCEPT: HEBE 3.0

Unikalna koncepcja, nowa wizja zdrowia i piękna skupiona na nowych trendach i ekskluzywnych markach dla jak największej satysfakcji klientów.

Koncepcja Hebe 3.0 została opracowana, aby wzmocnić naszą wyjątkową pozycję na rynku. Proponuje ona klientom inne podejście do zdrowia i piękna poprzez wdrożenie nowego asortymentu i układu sklepu oraz licznych innowacji mających na celu poprawę zakupowego doświadczenia klienta.

2016

WPROWDZENIE ZASAD KAIZEN

Dzięki Kaizen znaleźliśmy nowe i oryginalne sposoby na poprawę funkcjonowania naszej firmy przy zaangażowaniu wszystkich zespołów Hebe.

Nadal wykorzystujemy Kaizen do zarządzania firmą, aby zwiększać wydajność naszych sklepów oraz skupiać się na zadowoleniu klientów. Filozofia Kaizen znalazła zastosowanie w organizacji logistyki i w różnych działach w głównej siedzibie Hebe.

2017

ROZWÓJ MAREK HEBE

Marki Hebe stanowią ważny element naszej oferty, spełniając najwyższe standardy jakościowe, wzmacniają sklepy Hebe jako miejsce zakupu produktów kosmetycznych, w dłuższej perspektywie budują świadomość i lojalność klientów.

Marki Hebe przez lata przyczyniały się do wzmacniania pozycji Hebe jako silnego gracza w branży kosmetycznej dzięki bardzo udanej linii produktów. W ten sposób zyskaliśmy zaufanie i wiarygodność, które przełożyły się na rozgłos wśród influencerów i zadowolonych klientów.

2017

FLAGOWY SKLEP WE WROCŁAWIU

Przestronny sklep, nowoczesna technologia, imponujący wybór marek, a także liczne stanowiska do makijażu i testowania produktów. To nowa koncepcja handlowa opracowana przez Hebe.

Flagowy sklep we Wroclavii wziąż należy do najlepszych w naszej sieci. Został on doceniony przez klientów i specjalistów z branży na konkresie Rynku FMCG, na którym otrzymał nagrodę „Drogeria Roku 2019” w kategorii Drogeria Dużego Formatu.

2019

NOWA PLATFORMA KOMUNIKACYJNA

W czerwcu 2019 uruchomiliśmy nową platformę komunikacyjną „Matka i córka”, której ambicją jest nie tylko wzmocnienie emocjonalnego związku z Hebe poprzez zwiększenie zrozumienia i uwzględnienia marki w kontekście zakupów, ale także zwiększenie jej rozpoznawalności wśród potencjalnych nowych klientów.

Komunikacja została dostosowana do działania w formatach cyfrowych, łącząc więcej realnych sytuacji, emocji i humoru oraz pokazując Hebe jako sprzymierzeńca i doradcę każdej kobiety w jej podróży do świata piękna.

2019

START E-COMMERCE

Uruchomienie naszej witryny e-commerce oznacza również początek transformacji wielokanałowej. To konieczna zmiana w obliczu nowych oczekiwań konsumentów, ale i wielka szansa dla Hebe.

Hebe online zostało docenione przez klientów i ekspertów branżowych, wygrywając w Polsce kilka prestiżowych konkursów. W ten sposób podnosimy poziom satysfakcji i zaangażowanie naszych klientów.

2019

TRANSFORMACJA WIELOKANAŁOWA

Doskonałe doświadczenia zakupowe klientów są priorytetem dla Hebe. Sieć sklepów Hebe jest teraz w pełni zintegrowana z naszą cyfrową wizją. Dzięki temu wzmocniliśmy zakupowe doświadczenia klienta, poszerzyliśmy opcje dostawy i otworzyliśmy drzwi do cyfrowego świata Hebe za pomocą własnych aplikacji.

Obecnie w witrynach naszych sklepów spotkać można ekrany wykorzystujące cyfrowe nośniki, a wewnątrz nowoczesne kasy samoobsługowe, które obsługują większość naszych transakcji.

2020

NOWE BIURO W WARSZAWIE

Nowoczesna, wygodna i elegancka zaprojektowana zgodnie z nawyżśzymi standardami technicznymi i środowiskowymi – tak prezentuje się nowa przestrzeń dla naszej organizacji i dla zespołów Hebe.

Nowe biuro doskonale odzwierciedla to, co definiuje naszą organizację – nowoczesność, piękno i elegancję. Mając na uwadze wygodę, postawiliśmy na jasne i naturalne kolory, dużo roślin i ergonomiczne meble.

2022

URUCHOMIENIE HEBE.COM

Dzięki zaangażowaniu wszystkich zespołów Hebe dzisiaj nie tylko polki mogą cieszyć się bogatą ofertą naszego sklepu internetowego. Dostosowaliśmy infrastukturę systemu, ceny, opisy czy metody dostaw i zwrotów do indywidualnych potrzeb każdego rynku Europy zachodniej i środkowej.

Dziś Hebe jest firmą o międzynarodowym zasięgu kontynuującą swoją misję już nie tylko w granicach Polski.

2023

PIERWSZE SKLEPY W CZECHACH

W grudniu 2023 otworzyliśmy pierwsze sklepy stacjonarne poza granicami Polski. Unikalny koncept naszych sklepów został dostosowany do lokalnych wymogów i z entuzjazmem powitany przez klientów robiących zakupy w centrach handlowych czeskiej Pragi.

Czekamy właśnie
na Ciebie