Język:
Przejdź na hebe.pl

Twoja kariera

W Hebe stawiamy na rozwój talentów wewnętrznych. Ponad 70% naszych pracowników pracujących na stanowiskach liderskich rozwijało się wewnętrznie.

Gdzie chciałbyś pracować?

SKLEP HEBE

Nie zwalniamy tempa! Hebe to wciąż najszybciej rozwijająca się sieć na rynku kosmetycznym w Polsce, dzięki temu w tym momencie to najlepsze miejsce pracy dla osób chcących rozpocząć budowanie swojej kariery lub zależy im na jej kontynuacji.

Nowoczesne narzędzia pracy, szybka adaptacja do zmieniającego się otoczenia, największy na rynku pakiet szkoleń w systemie kafeteryjnym  wspierają rozwój naszych pracowników do wyższych ról w zespole.

Jesteśmy dumni, że nasze koleżanki i koledzy ze sklepów widzą i doceniają, że rozwój wewnętrzny Pracowników jest dla nas priorytetem.

Na podstawie badania EVP przeprowadzonego wśród naszych Pracowników w 2022 roku.

Czy wiesz, że 90% naszych Kierowników Rejonu zarządzało wcześniej jedną
z naszych drogerii?

Twoja potencjalna ścieżka kariery

Konsultant sprzedawca

Konsultant-Sprzedawca

Dba o bezpośredni kontakt i dobór najlepszych produktów odpowiadających na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zapewnia dostępność asortymentu w sklepie oraz dba o estetykę ekspozycji i aktualność cen. W tej roli idealnie odnajdą się osoby wielozadaniowe, otwarte i uwielbiające kontakt z ludźmi.

Zastępca Kierownika Sklepu

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Wspiera Kierownika Sklepu w budowaniu przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowanego zespołu. Monitoruje realizację zadań oraz założonych celów biznesowych. W tej roli sprawdzą się osoby charyzmatyczne, nie bojące się odpowiedzialności i nastawione na rozwiązywanie problemów.

Kierownik
Sklepu

KIEROWNIK SKLEPU

Dba o organizację pracy całego zespołu. Deleguje i monitoruje realizację zadań oraz celów. Odpowiada za maksymalizację zysku i realizację wskaźników biznesowych. To praca idealna dla osób, które potrafią „pociągnąć” za sobą ludzi, rozumieją mechanizmy rynkowe i chcą wspierać zespół w codziennych zadaniach i wyzwaniach.

Kierownik
Rejonu

KIEROWNIK REJONU

Pracując w terenie wspiera pracę liderów w kilku podległych lokalizacjach. Odpowiada za sprawny przepływ informacji pomiędzy Biurem Głównym a sklepami w Rejonie. Podejmuje działania mające na celu rozwój biznesu. To wymarzona praca dla osób, które umiejętnie zarządzają priorytetami, potrafiące zarządzań zespołem w strukturze rozproszonej.

Stanowiska w Biurze Głównym

STANOWISKA W BIURZE GŁÓWNYM

Wspierają pracę Centrum Dystrybucyjnego, a także sklepów w Polsce i Europie. Różnorodny zespół i płaska struktura pozwalają na dużą swobodę działania i wdrażanie własnych pomysłów na rozwój biznesu. To idealna praca dla ludzi ambitnych, elastycznych i odpowiedzialnych zarazem.

Średni czas pracy na stanowisku do awansu 11 miesięcy.

Ponad 80% kadry liderskiej awansowało wewnętrznie.

Program Rozwoju Operacji

To pakiet 3 programów rozwojowych wspierających rozwój do wyższych ról od Zastępcy Kierownika Sklepu, aż po Kierownika Rejonu. Uszyte na miarę przez naszych doświadczonych liderów i trenerów, pozwalają z wyprzedzeniem przygotować się naszym koleżankom i kolegom z zespołów sklepowych do objęcia wyższego stanowiska.

W trakcie każdego programu oferujemy poszerzenie świadomości biznesowej oraz zgłębienie samego siebie, poprzez udział w badaniach kompetencyjnych i behawioralnych.

Centrum dystrybucyjne

Nie zwalniamy tempa! Hebe to wciąż najszybciej rozwijająca się sieć na rynku kosmetycznym w Polsce. Dzięki ciągłej ekspansji sklepów w Polsce i Europie nasi pracownicy mają duże możliwości rozwoju swojej kariery.

Jasno określona struktura stanowisk w Naszym Centrum pozwala na zbudowanie planu rozwojowego, a dzięki dodatkowemu wsparciu w postaci programów talentowych planowanie kariery to „pestka”.

Czy wiesz, że 60%

naszego zespołu

to kobiety?

Twoja potencjalna ścieżka kariery

Magazynier
Administrator
Specjalista
Koordynator
Kierownik
Magazynu
Stanowiska
w Biurze Głównym

Czy wiesz, że waga naszych kontenerów ograniczona jest do 12 kg?

95% wakatów na wyższe stanowiska obsadzane jest w drodze awansu zawodowego.

HEBE LOG

Jako pierwsi na rynku uruchomiliśmy program rozwojowy dla pracowników na stanowiskach magazynierskich. Do programu Hebe Log zgłosiło się już ponad 50 pracowników.

Celem programu jest wyłonienie pracowników z potencjałem do rozwoju na stanowiska biurowe w Centrum Dystrybucyjnym lub Biurze Głównym. Uczestnicy poznają pracę administratorów i specjalistów w poszczególnych sekcjach oraz odbywają wdrożenie w sklepie Hebe. Kolejnym krokiem jest szkolenie z MS Excel, a dla pracowników obcojęzycznych – kurs języka polskiego. Zwieńczeniem programu jest szkolenie w Biurze Głównym w Dziale Łańcucha Dostaw.

Biuro główne

Nie zwalniamy tempa! Hebe to wciąż najszybciej rozwijająca się sieć na rynku kosmetycznym w Polsce. Dzięki ciągłej ekspansji sklepów w Polsce i Europie nasi pracownicy mają duże możliwości rozwoju swojej kariery.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w rozwijaniu top talentów do ról managerskich, już od początku swojej przygody z Hebe możesz liczyć na jasno określone wskazówki rozwojowe i działania, mające na celu rozwój Twojej osoby i Twoich kompetencji zawodowych.

Czy wiesz, że średni
wiek pracowników

Naszego biura

to 31 lat?

Twoja potencjalna ścieżka kariery

Asystent
Specjalista
Koordynator
Menedżer
Dyrektor
Stanowiska w Grupie
Jeronimo Martins

95% naszych specjalistów realizuje plany rozwojowe.

60% naszych menedżerów awansowało, ze stanowisk specjalistycznych

HEBE WAY

To program rozwojowy dla Asystentów i Specjalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę biznesową, umiejętności funkcjonalne a także kompetencje miękkie. Nastawiony na wyjście poza obszar, w którym pracuje się na co dzień oraz współpracę między działową.

Podczas 10 miesięcznego programu Uczestnicy budują swoją świadomość biznesową, świadomość siebie oraz mierzą się
z różnymi wyzwaniami.

Czujesz, że praca w  Hebe to coś dla Ciebie