Język:
Przejdź na hebe.pl

MANAGEMENT TRAINEE

Rekrutacja do edycji 2024 została zakończona.

Management Trainee Hebe to dwuletni program przeznaczony dla absolwentów i studentów kończących studia, prowadzony we wszystkich spółkach Jeronimo Martins.

Jest to unikalna okazja do szybkiego rozwoju zawodowego, oferująca intensywny rozwój osobisty oraz bogate możliwości kariery. Dzięki temu programowi możesz zdobywać wiedzę, cenne doświadczenie i otwierać się na szerokie perspektywy zawodowe. Jeśli więc interesuje Cię e-commerce i digital zapraszamy po więcej!

I to nie wszystko…

Jeśli pragniesz aktywnie uczestniczyć w dynamicznym rozwoju, czerpać wiedzę od liderów branży e-commerce beauty 💄 oraz rozwijać swoje umiejętności liderskie, to właśnie na Ciebie czekamy! Program Management Trainee Hebe oferuje możliwość zdobycia doświadczenia biznesowego w kluczowych obszarach biznesu.

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 8000 zł brutto miesięcznie. Ponadto, gwarantujemy pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Multisport PLUS 💪, dostęp do Mingdram, kafeterię benefitów i wiele innych.

Zapewniamy dedykowaną ścieżkę rozwojowo-szkoleniową oraz możliwość wszechstronnego poznania różnych obszarów firmy.

 • Masz status absolwenta (do 2 lat po ukończeniu studiów) lub studenta ostatniego roku na kierunkach takich jak zarządzanie, logistyka, łańcuch dostaw, finanse i rachunkowość, ekonomia, e-commerce, marketing oraz pokrewne, to Program Management Trainee jest dla Ciebie

 • Posługujesz się płynnie językiem angielskim, na poziomie co najmniej poziomie B2

 • Wykazujesz gotowość rozpoczęcia pracy w pełnym wymiarze godzin od czerwca 2024 roku w biurze Hebe w Warszawie

 • Twoim dodatkowym atutem jest (ale nie musi być) posiadanie pierwszych doświadczeń zawodowych zdobytych w trakcie lub po studiach, w tym praca, staże czy działalność w organizacjach studenckich.

 • Cechuje Cię determinacja w osiąganiu celów i lubisz stale podnosić poprzeczkę.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ PROGRAM?

WDROŻENIE

Super, że jesteś z nami! W ramach dwutygodniowego wdrożenia poznasz specyfikę spółek Jeronimo Martins w Polsce – Biedronki oraz Hebe. Odwiedzisz sklepy, centra dystrybucyjne i spotkasz się z osobami odpowiedzialnymi za rozwój Hebe i Biedronki.

PIERWSZY ROK

W pierwszym roku pracy będziesz miał okazję poznać dwa z trzech działów digital w naszej organizacji – w każdym spędzisz kilka miesięcy. Na każdym etapie czeka Cię dużo wiedzy i nowych doświadczeń, które będą kluczowe dla Twojego rozwoju zawodowego i osobistego.

STOP KLATKA

Po pierwszym roku w Hebe będziesz mógł pokazać efekty swojej pracy na spotkaniu z kadrą zarządzającą Grupy JM. To tu wspólnie zdecydujemy, która ścieżka jest dla Ciebie odpowiednia – liderska, eskpercka, a może zdecydujesz, że jest to moment na odkrycie świata poza Hebe. To też jest ok!

DRUGI ROK

Drugi rok rozpoczniemy od kilku tygodni w jednej z naszych drogerii, kolejne 5 miesięcy  to poznanie trzeciego obszaru digital w firmie. Czyli jeszcze więcej wiedzy i doświadczeń!

A potem praca we wspólnie wybranym dziale docelowym!

KROKI REKRUTACJI

 • Aplikacja i gra rekrutacyjna

  Przygotuj swoje CV i 20 minut wolnego czasu! Na tym etapie sprawdzamy kilka kluczowych dla naszej organizacji kompetencji.

 • Gra analityczna

  Sprawdź swoje umiejętności analityczne podczas interaktywnej gry.

  Na ten etap przeznaczysz ok 40 min.

 • Gra menedżerska i język angielski

  Zaprezentuj się po angielsku i wciel się w rolę menedżerską! Jak się czujesz?

  Na ten etap potrzebujesz ok 40 minut.

 • Rozmowa rekrutacyjna

  Sprawdź firmę od środka – zobacz jak wygląda biuro, poznaj ludzi, z którymi  będziesz pracować na co dzień. To też czas na rozmowę o Twoich doświadczeniach i aspiracjach. A także na zadanie wszelkich pytań!

 • Spotkanie z kadrą zarządzającą

  Spotkanie z osobami, które tworzą strategię firmy i bardzo chcą Cię poznać! Zobacz retail oczami osób, które od wielu lat zdobywają tu doświadczenie i zmieniają tę branżę. Trzymamy kciuki!

Ścieżka kariery i rozwój zawodowy:

Jasno zdefiniowana ścieżka kariery oraz możliwość szybkiego awansu, wspólna decyzja o dalszym rozwoju w organizacji.

Rotacje w kluczowych działach digital wspierające zdobycie cennego doświadczenia i lepsze zrozumienie branży retail.

Warunki zatrudnienia i wynagrodzenie:

Pensja na poziomie 8 tysięcy brutto na start. Umowa o pracę

Hybrydowy tryb pracy (4 dni stacjonarnie, 1 dzień zdalnie)

Zielone biuro na Dolnym Mokotowie

Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego:

Dedykowany program rozwojowo-szkoleniowy umożliwiający rozwój kompetencji twar­dy­ch i miękkich

Współpraca z ekspertami branży retail, możliwość zgłębiania tematów związanych z procesem zakupowym online i nie tylko

Benefity dla Ciebie

prywatna opieka medyczna

karta Multisport PLUS w super cenie

fizjoterapia w biurze

kafeteria benefitów MyBenefit

OFERTA SZKOLEŃ

Dedykowany dla Ciebie program szkoleń będzie obejmował zarówno szkolenia dotyczące merytoryki obszaru digital – w zależności od tego co już umiesz i wiesz, ale także budował Twoją samoświadomość i kompetencje miękkie.

Będziemy kibicować Ci w Twoim rozwoju!

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jakie informacje powinny być zawarte w CV?

Ważne dla nas są informacje dotyczące Twojego kierunku studiów, doświadczenia zawodowego, aktywności w organizacjach studenckich, znajomości programów i aplikacji, oraz poziomu znajomości języków obcych. Cenimy również opis zadań i odpowiedzialności, jakie miałeś/aś w poprzednich miejscach pracy.

Jakie benefity oferujecie?

👉 prywatna opieka medyczna, 👉 karta Multisport Plus w korzystnej cenie, 👉 fizjoterapia w biurze, 👉 kafeteria benefitów MyBenefit, 👉dostęp do aplikacji wspierającej zdrowie mentalne. Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce BENEFITY oraz POZNAJ PRACĘ W BIURZE GŁÓWNYM.

Na jakie kwalifikacje zwracacie szczególną uwagę podczas rekrutacji?

Szukamy osób z ciekawością świata digital, świadomością biznesową, innowacyjnym myśleniem, znajomością języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz umiejętnościami analitycznymi. Bardzo ważne jest też dla nas dopasowanie do kultury organizacyjnej oraz wartości Hebe i Grupy Jeronimo Martins.

Czy podczas programu przysługuje mi urlop?

Tak, zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę, co oznacza, że przysługują wszystkie prawa określone w kodeksie pracy, włączając w to urlop.

Jakie zadania będę realizował podczas programu Management Trainee Hebe?

Podczas programu będziesz miał okazję poznać bliżej działy digital w Hebe oraz rotacyjnie realizował w nich projekty. Poznasz również nasze sklepy oraz centrum dystrybucyjne.

Jakie działania rozwojowe będę realizował w trakcie programu Management Trainee Hebe?

Przede wszystkim będziesz poszerzać swoją wiedzę pracując na realnych biznesowych projektach, weźmiesz udział również w dedykowanych szkoleniach i warsztatach, które wspierają rozwój, biznesowy, ale także osobisty.

Jeżeli dostanę się do Programu Management Trainee Hebe to od kiedy rozpocznę pracę?

Startujemy 1 czerwca 2024 roku i jest to praca w pełnym wymiarze godzin. Jeśli jednak zależy Ci na rozpoczęciu pracy wcześniej – zaaplikuj – wspólnie znajdziemy najlepsze dla obu stron rozwiązanie!

CZEKAMY WŁAŚNIE
NA CIEBIE💪