Co nas wyróżnia?

 • Umowa bez okresu próbnego

  Od początku zatrudnienia zapewniamy umowę o pracę bez okresu próbnego oraz pełen zestaw benefitów, m.in. opiekę medyczną, kartę MultiSport, czy dodatki finansowe dla Pracowników i ich rodzin.

 • Inwestycja w wiedzę i umiejętności

  Naszym Klientom chcemy zagwarantować profesjonalną, wyjątkową obsługę i doradztwo podczas każdej wizyty w drogerii Hebe. Z tego też względu wszyscy nasi Konsultanci przechodzą specjalne szkolenia ze Standardów Obsługi Klienta i kosmetologii, realizowane nowoczesną formą blended learning będącą połączeniem szkoleń na platformie e-learningowej ze szkoleniami stacjonarnymi. Dzięki temu zdobyta wiedza teoretyczna może być wykorzystana w praktycznych ćwiczeniach podczas warsztatów, a następnie w bezpośrednim kontakcie z Klientem.

 • Ciągły rozwój

  Na rynku kosmetycznym nieustannie pojawią się nowości. Ważne dla nas jest, żeby nasi Konsultanci uzupełniali swoją wiedzę na bieżąco, dlatego we współpracy z producentami prowadzimy szkolenia produktowe, na których uczestnicy poznają składy konkretnych kosmetyków oraz możliwości ich zastosowania w zależności od potrzeb Klienta. Nasi Konsultanci mogą również testować wybrane kosmetyki, co pozwala na jeszcze dokładniejsze ich poznanie.

 • Praca zespołowa

  Stawiamy na współpracę, nie rywalizację. Cele sprzedażowe i dodatkowe premie osiągamy zespołowo, a nie indywidualnie. To nam pozwala faktycznie grać do jednej bramki, wzajemnie się wspierać i motywować oraz uzupełniać kompetencjami – wiemy, kto jest mistrzem w doradzaniu na temat dermokosmetyków, a kto wie wszystko o kosmetykach kolorowych.

 • Elastyczny grafik

  Nasi Konsultanci pracują w równoważnym systemie czasu pracy, który jest rozliczany kwartalnie. Zasady dotyczące tworzenia grafików są zapisane w osobnej procedurze, która obowiązuje we wszystkich naszych sklepach drogeryjnych. Kierownicy Drogerii przygotowując grafik pracy na kolejny miesiąc zawsze w pierwszej kolejności starają się uwzględnić potrzeby grafikowe swojego zespołu. Gotowy grafik na kolejny miesiąc jest wywieszany w pomieszczeniu socjalnym przynajmniej na kilka dni przed kolejnym miesiącem, a ewentualne zmiany zawsze znajdują uzasadnienie biznesowe.

"Dużo osób pyta mnie o sekret obsługi naszych Klientów. Nie ma uniwersalnej recepty.
W naszym przypadku najlepiej sprawdzają się standardy oparte na solidnej wiedzy na temat produktów, uwzględniające także naturalność i indywidualne podejście do Klienta. Słuchamy potrzeb Klienta
 i doradzamy to, w co naprawdę wierzymy, że spełni jego oczekiwania 😊."

Kasia, Kierownik Rejonu

Obsługa Klienta

Obsługa klienta

Konsultanci Hebe to zespół profesjonalistów, którzy w każdej sytuacji pomogą w doborze odpowiedniego kosmetyku. Dzięki swojej pasji oraz szerokiej wiedzy na temat produktów, zawsze są gotowi do udzielenia wsparcia przy wyborze najlepiej dopasowanego do potrzeb produktu. Nasze podejście jest doceniane przez Klientów, co tylko dodaje nam skrzydeł i sprawia, że chcemy starać się jeszcze bardziej. 😊

Rozmowa z Klientem bardzo poprawia mi humor. Często słyszę od Klientów ciepłe słowa, że jestem sympatyczna i pomocna, że mam dar opowiadania o kosmetykach. To dodaje mi skrzydeł.

Monika, Starsza Konsultantka

Jak pracuje się w Hebe?

 • Dbamy o proces wdrożenia

  Każda nowa osoba w naszym zespole ma dokładnie zaplanowane wdrożenie, w którym pomaga notes wdrożeniowy, stworzony wspólnie z Pracownikami drogerii. W ten sposób krok po kroku można poznać najczęściej wykorzystywane pojęcia w codziennej pracy, zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach, a także przejść praktyczne ćwiczenia i quizy. Dzięki temu nowy Pracownik w sposób usystematyzowany i bezstresowy poznaje specyfikę pracy w Hebe.

 • Nieustannie uczymy się i rozwijamy
  Wszyscy Pracownicy drogerii szkolą się z zakresu kosmetologii i obsługi Klienta. Kierownicy dodatkowo poszerzają swoją wiedzę z zakresu zarządzania i organizacji pracy. Korzystają też
 z rozbudowanego programu szkoleń, takich jak Akademia Hebe, podczas której rozwijają umiejętności z obszarów: komunikacja, motywacja, rekrutacja, oceny pracownicze, organizacja pracy własnej i zespołu oraz ideologia Kaizen.
 • Podejmujemy nowe wyzwania

  Szybki rozwój naszej sieci sprzedaży oraz profesjonalna wiedza i podejście naszych Pracowników, które wyróżnia Hebe na tle konkurencji, stwarzają niepowtarzalne możliwości zawodowe dla osób zainteresowanych rozwojem w branży kosmetycznej. Otwieramy około 40 nowych sklepów w Polsce rocznie, co dla naszych Konsultantów wiąże się z możliwością podjęcia nowych wyzwań zawodowych. 80% Kierowników i Zastępców Kierowników naszych drogerii to osoby, które jeszcze niedawno zaczynały pracę jako Sprzedawca – Konsultant.

 • Znamy się na organizacji pracy

  Pracujemy w oparciu o japońską metodę zarządzania Kaizen, która polega m.in. na zaangażowaniu wszystkich Pracowników, bez względu na stanowisko, w szukanie pomysłów na usprawnienia we wszystkich obszarach działania drogerii Hebe. Brzmi tajemniczo? Zapraszamy do naszego zespołu. Przekonaj się na własnej skórze, jakie korzyści przynosi taki system pracy 😊

"Pracę w Hebe rozpoczęłam nie mając żadnego doświadczenia w branży kosmetycznej. Szybko okazało się, że ta praca sprawia mi dużą satysfakcję. Lubię pracę w zespole i różnorodność, a teraz, kiedy po dwóch latach awansowałam na stanowisko Starszej Konsultantki, moja praca jest dla mnie jeszcze ciekawsza, bo obok obowiązków związanych z obsługą Klientów, zajmuję się również pracą biurową i koordynacją pracy zespołu."

Monika, Starsza Konsultantka

Jaką marką jest Hebe?

Drogerie Hebe to najlepszy wybór dla zdrowia i piękna.

Marka Hebe od początku swojej obecności na rynku pragnie w jak najlepszy możliwy sposób odpowiadać na potrzeby kobiet w świecie zdrowia i piękna, pomagając im być jeszcze piękniejszymi, szczęśliwszymi i pewnymi siebie.

 • Kosmetyki do makijażu

  W Hebe znajdziesz szeroki wybór marek makijażowych, dzięki którym stworzysz idealny make-up na każdą okazję. Odkrywaj świat kolorów i barw z markami na wyłączność, takimi jak: Gosh, P2 czy Revolution. W stworzeniu perfekcyjnej kreacji, pomogą ci eleganckie pędzle Hebe Professional.

 • Kosmetyki do pielęgnacji i zapachy

  Z nami odkryjesz nowe przyjemności dla ciała i duszy. Otulaj się pięknymi zapachami. Zapewniaj swojej skórze i włosom najlepsze nawilżenie z markami Sanctuary Spa, Bubble T., Mades czy Andrew Barton. Zadbaj także o twarz i dekolt przy pomocy wyjątkowych kosmetyków koreańskich.

 • Program lojalnościowy

  Są z nami już ponad 2 miliony zadowolonych Klientów! Dzięki karcie Hebe nigdy nie ominą Cię żadne promocje, weźmiesz udział w testowaniu najnowszych produktów i będziesz na bieżąco z trendami z całego świata.

 • Kosmetyki profesjonalne i dermokosmetyki

  To wysokiej jakości produkty o potwierdzonym i skutecznym działaniu. Są idealnym rozwiązaniem dla każdej skóry, potrzebującej wyjątkowej pielęgnacji. Znajdziesz wśród nich kosmetyki marki Tołpa, Sensilis lub Bandi. Przekonaj się, które z nich będą najlepsze dla Ciebie!

 • Magazyn Hebe

  Zostań twarzą magazynu i wygraj profesjonalną sesję fotograficzną dzięki konkursowi "Bądź Piękna z Hebe". Każdego miesiąca jedna z naszych Klientek ma szansę przeżyć niezwykłą przygodę, którą zapamięta na długi czas.

 • Aplikacja mobilna

  Hebe zawsze blisko Ciebie - gdziekolwiek jesteś! Z aplikacją mobilną będziesz zawsze na bieżąco z aktualnymi promocjami, będziesz mieć stały dostęp do swojej karty Hebe i wszystkich lokalizacji naszych drogerii.

Poznaj nas lepiej

 • Magda thumb 04439f5398c2d2714122d971f84abf1f2e5950dee9c733e4b4aee8d8d7fd9438

  Magda, Konsultantka

  Pracę w Hebe łączę ze studiami. Przeprowadzając się do Warszawy szukałam zajęcia, które pozwalałoby mi na pogodzenie obu światów. Dzięki elastycznym grafikom i fajnej Kierowniczce mam ten komfort. Młode osoby, takie jak ja na pewno docenią dużą liczbę nowych produktów, które poznajemy podczas szkoleń i testów, miłą atmosferę, zgrany, wspierający się zespół oraz to, że cały czas coś się dzieje. Najważniejszy dla mnie cel w najbliższym czasie? Jak najwięcej czasu spędzać na doradzaniu Klientom. 😊 czytaj więcej >>

  Magda e5c3ac9e819fde393fc86639233d4f1fc22b47dd8fc6611a2a67ac5dcb1a50ff
 • Monika thumb 2229743135302b61537f63607529476e96ed106692f7bb7fe27914ccd5c2ccd8

  Monika, Starsza Konsultantka

  Pracę w Hebe rozpoczęłam nie mając żadnego doświadczenia w branży kosmetycznej. Szybko okazało się, że ta praca sprawia mi dużą satysfakcję. Lubię pracę w zespole
 i różnorodność, a teraz kiedy po dwóch latach awansowałam na stanowisko Starszej Konsultantki, moja praca jest dla mnie jeszcze ciekawsza, bo obok obowiązków związanych z obsługą Klientów, zajmuję się również pracą biurową i koordynacją pracy zespołu. czytaj więcej >>

  Monika 0a66ac2d5c1ab024af8e12b3443fa4d1a1da4c2c8489f8fbeeca36dd8d71f3a3
 • Katarzyna thumb 62622dfcd40e65850b6d8a37554a4b932d792e459c0666b546a37b0bd86c9cc4

  Kasia, Kierownik Rejonu

  Rozpoczynając pracę w Hebe jako Zastępca Kierownika Sklepu praktycznie nie miałam doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Mój plan? Być takim szefem, jakiego sama chciałabym mieć. Szkolenia menedżerskie okazały się bardzo pomocne, ale przede wszystkim uważnie obserwowałam swoich przełożonych, uczyłam się od nich cech, które sprawiały, że mnie samej pracowało się z nimi dobrze. Na szczęście miałam się od kogo uczyć! Awans na Kierownika Sklepu a następnie Kierownika Rejonu pokazał, że mój plan był dobry. 😊 czytaj więcej >>

  Katarzyna 9b322eb33e1ab67d43cf960fb3384f846251d0418af0fa2ec7e25309d6f5e1d3
Jobs bg 38b4ebbe39f57eb6cc6360a3f2bdacccadcd46a5cde05fa77bc4e19a98527227

Znajdź ofertę pracy dla siebie!

Jeśli jesteś osobą, która:

 • dobrze czuje się w pracy zespołowej
 • chce doradzać Klientom w wyborze najlepszych produktów
 • interesuje się wizażem i kosmetologią
 • lubi być na czasie z kosmetycznymi trendami

Etapy rekrutacji

1 Wypełnienie formularza aplikacyjnego
2 Spotkanie z przyszłym przełożonym:
z Kierownikiem Drogerii
– jeśli aplikujesz na stanowisko Konsultantki/Starszej Konsultantki/Zastępcy Drogerii
lub
z Kierownikiem Rejonu – jeśli aplikujesz na stanowisko Kierownika Drogerii.
3 Decyzja

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności

Strona internetowa kariera.hebe.pl należąca do Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie (62-025) przy ul. Żniwnej 5, korzysta z plików cookies w celu analizowania aktywności na naszej stronie internetowej, zwiększenia wygody jej przeglądania i dostarczania spersonalizowanych reklam opartych na aktywnościach na naszej stronie i w oparciu o dane uzyskane od naszych partnerów. Klikając banner lub korzystając ze strony internetowej kariera.hebe.pl (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie internetowej poza komunikatem) bez zmiany swoich ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies na swoim urządzeniu, przetwarzanie danych zapisanych w cookies w celach wskazanych powyżej i udostępnianie swoich danych naszym partnerom. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, możesz ją w każdej chwili wycofać. Więcej informacji o cookies znajdziesz w tutaj.